Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-05, 08:54   #434
Lala1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 47
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez enterprisecat Pokaż wiadomość
Powtrzymajcie moje paranoiczne myślenie zanim się rozwinie - nie dostałam krwawienia z odstawienia. Teoretycznie jeszcze mogę, ale jestem już dwa dni po standardowym terminie, a brak nawet najlżejszego plamienia. Wszystkie tabletki brane w terminie, brak sytuacji ryzykownych, za to od prawie 3 tygodni żyję w bardzo silnym stresie. Myślicie, że może mieć to tak duży wpływ? Ogólnie często się czymś stresuję, ale tym razem faktycznie jest to o wiele wyższy poziom...

Dwa dni po standardowym terminie - czy w ogóle już po tabletkach placebo ? Przecież nawet ostatniego dnia przerwy możesz dostać krwawienia

O ile się nie mylę, to nawet w ulotce jest wymienione, że krwawienie z odst. może nawet się nie pojawić

Jak świrujesz to zrób test. Nie wiem czy stres jest czynnikiem przy stosowaniu pigsów - przy naturalnym cyklu owszem, sama się o tym niedawno przekonałam w sierpniu...

głowa do góry
Lala1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując