Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-12, 07:03   #1917
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje uratować moje gardło jakimiś tabletkami z apteki bez recepty. Bardzo rzadko mam infekcje gardła więc nie wiem co dziala. Mam suchy kaszel i ogromny ból gardła, jak kaszle to bardzo boli. Czuję to aż w oskrzelach. Pewnie bez wizyty i lekarza się nie obejdzie. Zanim tam trafię możecie polecić jakieś sprawdzone tabsy/syropy/proszki, które pomagają Wam na suchy kaszel i ból gardła ?

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Póki co kupiłam w aptece jakiś syrop z brzozy. Biorę od wczoraj więc za wcześnie żeby stwierdzić czy pomaga.

A jak wypijesz cos chocby wode lub herbate, to jest lepiej? Wbrew pozorom na suchy kaszel najbardziej pomaga nawilzenie takie doslowne czyli zmoczenie gardla. Zazywac mozesz paracetamol na bol. I ograniczyc wyjscia z domu, o ile to mozliwe. Ale jak nie przejdzie samo, to radze spotkanie z lekarzem.

Tabletki do ssania maja sens jak musisz mowic. Ale z takim bolem mowienie tez radze ograniczyc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując