Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-02, 09:52   #4386
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Dzień dobry poniedziałkowo, piękne słońce, chce się żyć )

Wracając do wątku diety wege to tak, teraz jestem mądrzejsza przynajmniej o witaminę B12, no i mam też regularne treningi siłowe, które wymuszają na mnie większą uważność w jedzeniu. Podobnie jak Ava całkiem lubię burgery warzywne itp. no ale rzeczywiście z samymi strączkami bardzo mi nie po drodze. Magbeth dzięki za chlorellowy cynk, orzechy lubię też, jedyne czego nie lubię, to jeść często tego samego (o dziwo reguła ta nie dotyczy owoców). Na szczęście mam regularnie robione badania krwi, więc całkiem łatwo jest wyłapać mi jakieś odchylenia.

Na polskim rynku dobre jakościowo oleje sprzedaje Ministerstwo Dobrego Mydła, lubię je u nich kupować, choć czasem zdradzam ich z Ecospa. Natomiast ci ostatni mają produkt, któremu - jak rzadko - jestem wierna od lat i jest to bioferment z alg. . Używam go głównie do włosów, zarówno jako pielęgnacja jak i czasem stylizacja, i pięknie je uelastycznia, odbijają się od ramion jak z reklamy, jeśli wiecie co mam na myśli Dodaję czasem też do oleju czy maseczki, ale najbardziej kocham właśnie w pielęgnacji włosów.

A z innej beczki, nigdy w życiu nie kupiłam mleczka do demakijażu W ogóle wizja zmywania makijażu wacikami jest dla mnie zaskakująco nieprzyjemna, i był czas, że uważałam, że robią tak tylko w reklamach

U mnie nikt nie prosi o cukierki, w każdym razie nie w najbliższej okolicy, ale tu gdzie mieszkam są głównie stare wille i parę kamienic, i chyba w ogóle mało tu dzieci.

Kamlisa kradnę cytat o Jagiełło Nowe DG jest serio piękne, i choć poległo u mnie w starciu z Divine, to nie wiem czy się nie złamię i nie kupię również. Natomiast Kilianowy Angels Share jest moim absolutnym ulubieńcem ostatnich dni i aż żałuję, że cena mało przyjazna, bo jest cudownym umilaczem niepogody. Pachnie jak grzane białe wino i bogato przyprawiona cynamonem, wanilią i innymi pysznościami szarlotka w jednym, czuję się jak w puchatym kokonie

Caffeine zalinkowany makijaż jest rewelacyjny, bardzo mi się podoba!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując