Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-12, 16:12   #4406
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
W ogole zaszalałam dziś i domówiłam krem z basiclab (rybny oczywiście) oraz wezmę na testy wcierke grow me tender od Anwen oraz serum na końcówki, tez od niej, bo zrobiły się cholernie suche. Domówiłam tez szminki w ulubionych kolorach, ale ze moja isaDora wycofała na amen Berry 58 to sprobuje KVD Beauty. Tusz i eyeliner są świetne, wiec mam nadzieje, ze akcesoria do ust wypadną równie dobrze.
Mam ją i dla mnie zapach jest nie do przejścia - jak zepsuty ocet. Czuje go nawet po umyciu włosów. A po użyciu, będziesz miała wrażenie, że dosłownie pali Ci się głowa . Jednak skoro Ty rybe potrafisz zdzierżyć, to może ocet będzie pikusiem haha. Daj znać jak będzie u Ciebie

Ja wróciłam do Olaplex no 3 i nakładam 2x w tygodniu. Miałam przerwe ok. 6 miesiecy i zdecydowanie zauważyłam różnice w kondycji włosów.

Norweskie menu świątecznie i mnie brzmi bardzo średnio

Ava, z ciekawości, a czym pachniałaś w tym dniu będąc u radiologa? Mam nadzieje, że wizyta była profilaktyczna

Nie miałabym problemu z powiedzeniem akurat temu lekarzowi, ale nie macie tak, że jak osoby z Waszego otoczenia pytają Was czym pachniecie, to nie do końca chcecie się tym podzielić? Bo ja tak mam . Koleżanki mi się czasami pytają czym pachne, że przepiękny zapach, i tak sobie myśle - wszystkie będziemy pachnieć tak samo? Mam swój signature scent i jakoś żal mi się nim z kimś dzielić.

Caffe, dołączam do Soso - świetny jest ten make-up

Chwile nie pisałam, ale mam naprawde sporo pracy teraz, a jak ją kończe, to zamykam laptop i mam ochote porobić coś innego. Ogólnie dostałam pare nowych zleceń, a na początku sama nakładam na siebie niepotrzebnie dużą presje - by być jak najlepiej przygotowaną, by zrobić jak najlepsze wrażenie, chce z siebie dać 100%, i by mi się noga na niczym nie podwinęła, a to obciążające jest i powoduje napięcie. Zazdroszcze ludziom, którzy się aż tak swoją pracą nie przejmują.

Za 2 tygodnie przylatuje do nas w odwiedziny siostra TŻ na pare dni, a tydzień później przyjaciółka wpada na weekend, bo TŻ z kolei będzie u kolegi w Amsterdamie. Również chcemy się gdzieś razem wybrać na weekend poza Polske, ok. 10 grudnia, i myślimy nad Sztokholmem albo Berlinem. Ja to bym znowu do Paryża pojechała, ale TZ przeczytał o inwazji pluskiew tam, a ma fobie na ich punkcie .

Dostaliśmy w prezencie The Velvetiser z Hotel Chocolat. Dobra rzecz na te jesienno-zimowe wieczory, ale już wiem, że przytyje od tej maszyny.


Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-11-12 o 16:21
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując