Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-18, 14:43   #4212
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry [emoji477][emoji477][emoji477]
rano zamiast drzemki, wyłączyłam sobie budzik i obudziłam się punkt o... 12-tej 🫤[emoji17] jestem aż wściekła na siebie, wstałam z bólem żołądka i ogólnym rozbiciem. Tak jest jak za długo śpię 🫤

Nie wiem Gosia, co to za sprzęt, muszę wygooglać, ale wspólny prezent dla dwojga do domu to zawsze świetny pomysł [emoji106] my tak sobie ekspres do kawy kupiliśmy [emoji320]

O, taką ściankę to mogłabym mieć na filiżanki [emoji16]

A co ja bym chciała od Mikołaja, jak ja już wszystko mam [emoji51] drobnostki to sobie sama kupię. Myślę, co chcę a na co mnie nie stać [emoji38]

Wyszedł np piękny, nowy Smartwatch Huawei GT 4, no ale mój stary jeszcze działa [emoji51]
I od obudzenia do 12 spalas takim mocnym snem, ze sie nawet nie przebudzilas? [emoji86]


To jest wspaniale uczucie, ze wszystko sie ma i nic nam nie potrzeba [emoji6]
Tylko wlasnie z prezentami problem!



Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
O mogłabym mieć taka [emoji16]

Posprzątałam, umylam w końcu te okna, chyba drugi raz w tym roku, no zapusciłam dom okropnie.
Teraz coś przekąszę i pomyśle co z obiadem. Nie mam pomysłu. Jestem sama na weekend, córa na studiach.

Tak se ostatnio myśle ze za duży ten dom dla mnie samej, za dużo sprzątania i jeszcze ogród w sezonie [emoji51]nie ogarniam.
Gotowanie dla jednej osoby wydaje sie, ze trzeba duzo wysilku wlozyc i nie jest warto, ale za to mozesz sobie upichcic na co tylko masz ochote! I starczy na kilka dni [emoji12]

Obie cory mieszkaja poza domem juz?
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując