Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-02-06, 15:39   #3236
neah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Puszące, przerzedzone włosy u młodego chłopaka

Hej, chciałbym was bardzo prosić o poradę, mam łysienie androgenowe, włosy ogólnie przetłuszczające się z łupieżem (ŁZS), lecz równocześnie osłabione, cienkie, rozdwajające się, często po myciu przesuszone i bez nawilżenia.



Włosy gdy dłużej rosną się rozdwajają, stają się puszące, jak siano każdy włos w inną stronę, do tego na końcach robią mi się kołtuny.


Poradźcie proszę jak powinienem dbać o te włosy oraz jakie najlepsze szampony/odżywki/itp kupić do mycia i pielęgnacji? Stosuję się do wszelkich porad dotyczących mycia, wycierania, suszenia, rozczesywania itp i nic to nie daje.


Stosowałem wiele różnych, tańszych, droższych i żadne nie pomagają. Cena nie gra roli, nie zamierzam oszczędzać na włosach, ale też nie wiem czy te produkty za kilkaset złotych są w ogóle warte swej ceny?



Oraz czego najlepiej używać do stylizacji (bo włosy mają tendencję do falowania, sterczenia itp) - aby przygładzić ale jednocześnie by nie wyglądały na przylizane?


zdjęcie w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20240206_163420.jpg (165,6 KB, 9 załadowań)
neah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując