Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na bolesne miesiączki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-08, 12:19   #65
AdenoEndoHash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 17
Dot.: Sposoby na bolesne miesiączki

Miesiączka nie powinna boleć na tyle, żebyś nie mogła wstać z łóżka i funkcjonować tak jak każdego dnia. Jeśli zalecana dawka ibuprofenu, termofor i herbatka nie pomaga to jest to choroba, którą należy leczyć jak każdą inną. Nie wiem ile masz lat ale nie daj sobie wmówić że „Taka twoja Uroda”.



Jeśli podejrzewasz np. Endometrioze i chcesz mieć czarno na białym to możesz wykonać rezonans magnetyczny z kontrastem - Tylko zaznaczę że nie każdy potrafi czytać taki rezonans tak samo jak nie każdy ginekolog potrafi robić porządne usg. Polecam Szczecin , Warszawę i Wrocław ( Dokładne informacje znajdziesz na stronie endo polki).



Jeśli podejrzewasz jakieś problemy z tarczycą to warto wykonać badania na:

-TSH

-T3

-T4

-anty TG

-anty TPO

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Oj też mnie krzyż boli zawsze przy miesiączce. Po 10 latach okazało się że nie jestem „przewrażliwiona” tylko mam zmiany guzowate na więzadłach

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Większość ginekologów jest niekompetentnych i nadaje się tylko do prowadzenia książkowej ciąży niestety.

Też tak miałam. Typowa endometrioza. Czuję się jakbym żyła w średniowieczu, gdzie każde odchylenie od normy jest traktowane jak opętanie i lekarze nie szukają somatycznego problemu tylko wysyłają do psychologów. A ci z kolei wierzą lekarzom bez zastanowienia i Próbują „leczyc” problem w głowie, którego nie ma. Cyrk 🤡
AdenoEndoHash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując