Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ja im się podobam? Czy to złośliwość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-20, 09:16   #17
MariaMagdalena98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ja im się podobam? Czy to złośliwość?

Moje zainteresowanie dotyczy tylko pana X. On akurat wydaje się sympatyczny, takich zaczepek z jego strony było dużo więcej, więc może dlatego się nakręciłam. Z drugiej strony ta jego przyjaźń z Y wydaje mi się podejrzana w kontekście tego, czy to nie jest jakiś kawał, nie wiem, jakaś głupia gierka... No różne rzeczy przychodzą ludziom do głowy. Może faktycznie trudno jest to umieścić wszystko w wątku, wybaczcie, zrobiłam to pod wpływem emocji, normalniej nie mam w zwyczaju pisać na forach internetowych.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Nie wiem, nie jestem w stanie tego obiektywnie ocenić. Chyba jestem kiepska w wyłapywaniu takich sygnałów. Zazwyczaj szukałam jakichś wytłumaczeń, albo gdy facet nie odpowiadał na moje wątpliwości i myślałam, że czas to zakończyć, to potem jakoś to wyjaśniał i było lepiej. Ja po prostu jestem chyba mało asertywna. Zauważyłam już jakiś czas temu, że zamiast od razu powiedzieć na pierwszej randce jasno jakie mam zdanie na dany temat, ja zawsze szukam punktów wspólnych, a potem męczę się tym dostosowywaniem się. Eh.. no nic, taka potrzeba chyba mnie naszła, żeby się wygadać, dzięki za wysłuchanie.
MariaMagdalena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując