Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymuszanie ciągłej zabawy z dorosłym gościem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-28, 10:02   #19
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 344
Dot.: Wymuszanie ciągłej zabawy z dorosłym gościem

Cytat:
Napisane przez domi123456789123456789123 Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby ten problem wymagał takiej kpiny. W rodzinach bywa różnie, czasem człowiek nie chce od razu stawiać spraw na ostrzu noża i się kłócić, tylko ma nadzieję że rozmowa, czy jakaś sugestia zostaną zrozumiane. I szuka sposobów, żeby żadnej awantury nie bylo. Nie wiem, jak ty, ale ja lubię swoją rodzinę i nie chciałabym, żeby ktoś się na kogoś obraził, jeśli sytuację można rozwiązać sensownie. Mój mąż też nie będzie wrzeszczał po bracie czy dzieciach jak dzikus, zazwyczaj wszystko załatwiamy rozmową. Masz dzieci? Bo chyba nie, skoro uważasz, że Antek może powiedzieć dzieciom, że przez 3h nie ruszy się z kanapy .
Dostałam tu kilka dobrych sugestii, więc bardzo za nie dziękuję.
Taka specyfika Wizażu, że choćby nie wiem jaką sytuację opisywał Autor/ka, zawsze znajdzie się przynajmniej jeden post, który po nim ciśnie.
Nie trzeba się od razu kłócić, przyda się konsekwencja i odrobina stanowczości. Powtarzać jak zdarta płyta że wujek jest zmęczony zabawą i chce porozmawiać z dorosłymi, a jeśli brat i bratowa będą nalegać na zabawę to tak jak sugeruje havarti można skrócić wizytę.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując