Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to już czas zakończyć związek?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-28, 22:24   #41
Senja_NO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 30
Dot.: Czy to już czas zakończyć związek?

Hej Dziewczyny,
Bardzo dlugo nie dawalam znac, a przyszlam do Was po pomoc, więc czuję się zobowiązana poinformować jak się sprawa potoczyla.
Ten pseudozwiazek zostal zakończony. Oczywiście bylo wielkie zdziwienie (on nie widzial nic zlego w n8czym, tzn. w sobie)i co prawda bez dramatów jakiś się odbylo, ale parę rozmów się w tym zakresie jeszcze potoczylo.
Typ stwierdził np, ze ja źle wyciagam wnioski i jak się czepiałam o spoznianie lub, gdy on gapił się w tv a ja w tym czasie przygotowywalam sniadanie i stawiałam je na stole i go wołaĺam go a on olewał, to tylko ja interpretuje to jako brak szacunku, bo on szacunek do mnie ma. Wg mnie to chore, co on wygaduje.
Ja finalnie wg mojej perspektywy zakonczylam to z klasa, bo nie darlam się jaki to on zly, tylko powiedzialam, ze to jestesmy tak skrajnie rozni, ze dluzej nie dam rady. Robil z siebie podczas rozmowy trochę ofiare, ale ja stopowalam taki tok myslenia, albo wskazywal, ze ja jestem przewrazliwiona.
Mam nieodparte wrażenie, ze on faktycxnie chciał laski to ogarniecia miliona spraw, bo ja jestem dobrze zorganizowana i jeszcze opiekunki na stare lata, a widzac we mnie rozwiniete zachowania opiekuncze myslsl, ze bede pewnie opiekowac się nim jak zdziadzieje totalnie.
Stwierdzilam na koniec, że z nim cos jest ostro nie halo (tzn bardziej nie halo niz myslalam), zamknąl się w swojej rzeczywistosci i czulam, że on jest nieco zasmucono-przestrasziny wizją życia beze mnie. Jednak mam pewnisc, że nie chodzi o mnie jako o mnie, bo mnie kocha tylko brakiem wsparcia w milionie spraw(nie pomoge mu juz w tlumaczeniu, w sprawdzaniu jego CV, nie zorganizuje żadnych wakacji, a znajomi z ktorymi kiedyś podrozowal, nie utrzymują z nim kontaktu, nie pomoge mu zakuoach ubraniowych, prezentow na swieta dla bliskich). Nagle traci matkę, zone, kochankę i sekretarke w jednej osobie.

Wiem, że wyszedl mi chaotyczny post, ale sytuacja byla rownie chaotyczna.

Dziekuję za wsparcie Wam wszystkim. Teraz się skupiam na tym, aby doprowadzic swoją psychikę to ładu po tych ekscesach.

A smieszne jest to, że ten typ chyba mysli, że zaraz znajdzię kolejną, już to widzę ��

Edytowane przez Senja_NO
Czas edycji: 2024-04-28 o 22:26
Senja_NO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując