Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie mamusie poradźcie jak zapobiec zaparciom u niemowlaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 20:52   #15
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Drogie mamusie poradźcie jak zapobiec zaparciom u niemowlaka

Cytat:
Napisane przez Mmadzia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ulewanie to nie wiem czy duże czy nie, bo nie mam porównania. Wydaje mi się,że sporo ulewa. Czasem nawet dwie godziny po karmieniu. Dwa razy zdarzyło się , że ulał noskiem więc póki co od czasu do czasu (co któreś karmienie) podaję mu jeszcze Enfamil AR.
Czytałam gdzieś, że jeśli jest to 5 ml, czyli łyżka stołowa, to nie ma co się martwić. Mnie nieraz wydawało mi się , że mały ulał więcej niż łyżkę, ale pomimo wszystko intuicyjnie czułam, że to normalne, nie patologia. Nie zdarzało się to po każdym karmieniu. I też bywały sytuacje, że ulało mu się dwie godziny po jedzeniu. Teraz jak jest starszy z ulewaniem jako takim nie ma problemu, ale wystarczy, że zacznie szaleć na brzuchu, albo wkładać sobie stopy do buzi i już wszystko z żołądka wychodzi na zewnątrz. Pilnuję zasady, żeby godzinę po jedzeniu nie kłaść na brzuszku, ale w tym wieku (7 mies.) jest już ode mnie silniejszy.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując