Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-13, 08:34   #3245
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

no i mi sie nie zacytowala wiekszosc
dzien dobry
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wczoraj, wreszcie, trafiłam do fryzjera Ale się na słuchałam pochwał na temat moich włosów. Tylko jedna rzecz się nie podobała- grzywka. No i postanowiłyśmy,że ją obetnie się. Grzywa jest ślicznie obcięta, równiutko, ale... Niby mówią mi,że bardzo dobrze w niej wyglądam,ale ja się chyba lepiej czuję gdy zrobię ją na bok. Więc zapuszczam chyba od nowa Wszystkim przeszkadza mój przedziałek, podobno jest za daleko. ale ja się inaczej źle czuję, wydaje mi się,że się beznadziejnie układa. Już sama nie wiem co o tym myśleć

Mam jeszcze pytanie. Właściwie dwa . Mam teraz śliczne końcówki i zacznę używać na nie tego jedwabiu o którym pisałam wcześniej (silkway, tanita). I teraz pytanie numer 1. Jakim szamponem zmyję te trudnowzmywalne silikony (-cyclopentasiloxane )? Myślę,że na końcóki silikony nie są złe,ale jednak czyś chyba tzreba byłoby je raz na tydzień zmyć...
I drugie pytanie. Szukam je=akiejś odzywki BEZ silikonów, takiej do używania codziennie. Ma przezde wszystkim nawilżać. Dotychczas uzywałam Kallosa mlecznego,ale tearz chcę włosom dać odpocząć od niego. Zastanawiałam sie nad Jantarem, ale to chyba bardziej na skórę głowy, nie ? To znaczy, mozę na włosy też się nada,al nie będzie nawilżać...
wszystkiego najlepsiejszego, tak na zas mowie
co do odzywki bez silikonow. moze jakas fitomedu? tylko tam wybiera sie do koloru wlosow. z tego co pamietam moja do blond silikonow nie miala.
polecam rowniez szampon fitomed, nie ma silikow rowniez a sls nie na samym poczatku skladu. ale mysle, ze z silikonami dalby sobie rade
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
O...aż tak bardzo widać? Nauka też, ale ogólnie szkoła. Poprostu mam bardzo mało czasu i jestem strasznie zmęczona, ale i tak staram się tu czasem zaglądać na tygodniu, przecież nie samą nauką żyje człowiek
bardzo widac! i ty znikasz, i dotka rzadziej wpada, mireli to juz sto lat nie widzialam... ola tez malo! a napewno mniej. szkola nam dziewczyny pochlania jak czarna dziura ciekawe co ja bede mowic od 6pazdziernika
a no pewnie i jak tam, juz lepiej w nowej szkole?

tulilp: gratuluje i szczerze podziwiam!
milka: nie jest to normalne, ale jak sie wysypiasz to chyba nie jest tak zle wydluzylas sobie dobe
kasiu:
paprif: skorzana! ale taka prawdziwa, nie skoropodobna bo na to szkoda kasy przywiozlam sobie z grecji taka fajna i jestem nia poki co zachwycona, jak mi w niej cieplo i w ogole zmienila moj imidz ale wymaga jeszcze poprawek krawieckich, szczegolnie wyprocia tych durnych poduszek! a na jaki plaszczyk masz chrapke?
dziewczyny, nie widzialyscie gdzies plaszczy a la grzybek, ale z kapturem? albo zwyklego plaszcza z kapturem? szukam i znalezc nie moge

co do jazdy pociagiem to kiedys lubilam [szczegolnie w barowym ic], ale w te wakacje to ciagle zylam pociagami. nie zlicze ile kursow zaliczylam, napewno ok 15! i czesto bylo to tak, ze wracalam do domu, w czasie jednego wieczora przepakowywalam sie i nastepnego ranka znow do pociagu i fruuu!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując