Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-14, 21:00   #365
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bardzo fajny film, rzeczowy i konkrety. Mój sposób jest jeszcze inny. Jako że aplikacja na mokro za bardzo mi nie leży, często nakładam minerały na sucho, a potem delikatną mgiełką hydrolatu lub nawilżającego toniku spryskuję twarz. Wahluję się potem lusterkiem, co by przyspieszyć wysychanie. Taki sposób pozwala mi na połączenie wygodnej dla mnie aplikacji na sucho i braku pudrowego efektu jak przy aplikacji na mokro. Pomysł podpatrzony na YouTube i dla mnie najlepszy.

Wiele dziewczyn na YouTube używa do aplikacji na mokro FIX+ MAC'a. Tutaj opakowanie jest inne więc możliwe, że jest to FIX+ własnej roboty (na YT też są filmy pokazujące jak go zrobić). Alternatywą jest np. hydrolat, nawilżający tonik, woda termalna, a nawet zwykła niegazowana woda mineralna.
frantic dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
A hydrolat gdzie można nabyć?

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Moja aplikacja EDM:

1. Szklana miseczka i woda Avene
2. Spryskuję pędzel wodą (Sephora nr 47)
3. Odsączam nadmiar wody
4. Wsypuję podkład do miseczki
5. Nabieram podkład mokrym pędzlem - podkład na pędzlu ma mieć konsystencję kremu, czyli coś pomiędzy płynem a pastą
6. Nakładam jak tradycyjny fluid

Całość zajmuje mi mniej niż 5 minut (razem z aplikacją korektora i pudru sypkiego).
Nanomi super pomysł, fajnie to przedstawiłaś


Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mnie poprzednio objęło zestaw, myślę że to zasada ogólna (dziewczyny, poprawcie jeśli się mylę).
Z literalnego brzmienia tej promocji wynika, że 37$ musi wyjść juz po zniżce 7% i nie wliczając w to kosztów wysyłki (czyli, że zakupów w istocie musiałoby być na ok. 44-45$) ja to tak rozumiem w każdym razie....
Być może najlepiej (najopłacalniej) znaleźć wspólniczkę i kupić zestaw za 50 $? Ja jestem na razie zbyt początkująca, aby wybrać 12 pełnowymiarowych produktów, ale 6 już bym uzbierała.
Btw bibułki były gratisem w poprzedniej promocji i dla cer mieszano-tłustych niestety za słabe (za małe) acz bardzo delikatne i nie drą się.
jmw ja tak samo rozumiem zapis o zniżce i promocjach
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora