Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-15, 10:02   #370
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość

Dziewczyny, juz mam na twarzy minerały Nałożyłam w wersji wilgotnej z dodatkiem termalki Avene. Aplikacja jest taka przyjemna! Zwilżony pędzel wspaniale masuje twarz Po godzinie zaobserwowałam już, ze konieczne bedzie dla mnie kładzenie pod minerały kremu nawilżającego. Niestety już wdiać suchą skórę wokół ust Ale wszędzie indziej skóra wygląda bardzo naturalnie, o wiele naturalniej niż na sucho. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieje, że to się tak ładnie utrzyma do wieczora
Wilhelmino, jaką formułę nakładałaś? Bo u mnie po wczorajszych ekperymentach okazało się, że tylko intensive na mokro (metoda Nanomi) wygląda lepiej niż na sucho, matte i semi-matte na mokro jakoś nienaturalnie. Acz nie wykluczam, że to kwestia aplikowanej ilości - wciąż jestem na etapie testów, ile dawać.
Mam także pytanie do Nanomi (jako współużytkowniczki Fawn ). Mogłabyś mi poradzić jaki odcień mam kupować jak zblednę? Myślałam o Olive Fair? (Sandy Fair zbyt szaro - różowy dla mnie).
jmw jest offline Zgłoś do moderatora