Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tarnowskie Panny Młode
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-23, 10:13   #1321
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Iksierka i magdzia! Będziecie slubowac mniejwiecej miesiac przedemną (noo miesiąc i jeden tydzien).
Iskierka, obraczki bardzo ladniutkie, my rowniez chcielibysmy z laczonego zlota i marzy mi sie brylancik na mojej (jezeli cena bedzie wywindowana to moze zdecyduje sie na jakis tanszy kamien). Na początku marzylam tylko i wylacznie o bialym zlocie z brylantami ale z czasem dojrzalam do decyzji i chcialabym polaczone 2 zlota moze byc nawet z przewaga zoltego, ale obowiazkowo znalezc sie musi rowniez i biale, tak zeby obaczka pasowala do zareczynowego. No ale sie opisalam powklejam Wam kilka modeli ktore znalazlam na necie.
Aha Iskierka jak na moj gust ta Pani z maxa cos kreci, napewno sie da zrobic grawer wiec niech nie pitoli glupot. Szkoda ze sie nie zgadalysmy wczesniej to bym Ci [olecila zlotnika w Zenicie (na parterze), kilka miesięcy temu jak tam bylismy dostalismy do rąk katalog Apartu, wybierasz model a oni roia CI obraczki oczywiscie po cenach "normalnych" a nie apartowskich. Jestem tez ;pewna ze gdyby ktos przyniosl zdjecie ulubionego modelu to tez by sie podjeli.
Szkoda ze nie bedziecie mieli graweru, aczkolwiek obraczki macie cudne;*

Pozdrawiam!


Zdjęcie 1 wzielam ze strony Apartu, natomiast 2 i 3 z auckji uzytkownika jubiler_aplus_pl (tak na wszelki wypadek zeby nie bylo pozniej nieprzyjemnosci ze pozyczam sobie zdjęcia bez pozwolenia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_prod190_0_m.jpg (7,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 434212378_1.jpg (6,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 148.jpg (20,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (20,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_prod830_0_m.jpg (7,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wz11i.jpg (17,1 KB, 19 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora