Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yves Saint Laurent - Kolorowka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-04, 09:39   #99
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bylam dzis w Sephorze i tez testowalam roze YSL - te kwadratowe i najfajniejsza byla 13 bo nigdzie takiego koloru nie uzyskalam.
i ja go chce - wyszedl mi taki zimny roz troche jakby jasniutki fiolet,bardzo mi sie podoba

dimiti - jak tobie sie nie podobaja to nei znaczy ze nikomu nie beda a ja mam inny gust niz ty
a czy ja pisze ze NIE KUPUJCIE BO MI SIE NIE PODOBAJA! bo nie rozumiem Twojej uwagi za bardzo, to co nie moge juz napisac co mi sie podoba a co nie? dla mnie sa to zwykle, przecietne roze, ktore niczym sie nie roznia od tych tanszych w naturze czy rosmanie i tyle, mam prawo napisac swoje zdanie na jakis temat i wiem ze kazdy ma inny gust ale sa osoby ktore maja podobny i moze zamiast ryzykowac zakup na tru pod wplywem emocji pojda, zobacza roz i stwierdza ze wywalilyby kase w bloto bo nie kupily w ciemno pod wplywem pary achow i ochow

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O to pocieszyłaś moją kieszeń Już go nie pragnę

Testowałam dzisiaj cienie YSL .Są cudne
cieni nie moge nigdzie zlapac! na bezclowce byly wlasnie tylko roze w sloiczkach, te szachowane i tusze a z cieni wlasnie bym chciala takie brazy jakies ladne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując