Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-04, 10:35   #2005
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
znowu Wam usuneli aukcje...? Nie wiedziałam że znowu komuś się nudzi i ze bawi sie w kablowanie...brak słów.... trzymajcie sie dziewczyny.... nie rozumiem po co tak utrudniać życie..ile zachodu jest z tym odpisywaniem jak jakiś kolor jest niedostępny.. brak słów..
Dziękuję domciu

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Hehe, ja myślałam, ze te pod spodem to tez jakis bajer na kolorówkę
W Ikei faktycznie sa fajne rzeczy. Byłam latem , ale niestety poznańska Ikea w przebudowie i po prostu koszmar, niczego nie moglam znaleźć. Musze sie wkrótce wybrać na spokojne zakupy, pod katem przechowywania mojej mega kolekcji kolorówkowej

A wracajac do Twoich zakupów......te organizery wygladaja jak szklane, a nie plastikowe. Bardzo estetyczne.....

O jakim blogu piszesz? Proszę o info na priv
U mnie w Gdańsku też powiększają IKEA, na szczęście kupiłam pojemniki przed planowanym remontem
Rzeczywiście organizery są bardzo estetyczne, naprawdę fajna rzecz tylko jak na kawałek akrylu to sporo kosztują

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


Agatko, straszne z tym allegro, jak tak można? nie przejmuj się tym i zdrowiej, ja łączę się z Tobą telepatycznie, jako kolejna chora
Dzięki za gratki




łoooo pozytywne te organizery,nie ma co. Ja moje szmineczki na baczność trzymam w takim drewnianym pudełku po litrowym winie. Ma przegródkę to tam mam pędzle a resztę zamują mazidłado ust potrzeba matką wynalazku
Niech żyje pomysłowość ja również trzymam rzeczy w różnych pudełkach w tym po jakiś czekoladkach czy ciasteczkach (nie to żebym była takim łasuchem)
Kasiu zdrówka życzę i dziękuję

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
NIe mam tłustej cery.
Bazy w życiu nie używałam i używac nie bedę
Nie lubię robić ceregieli z makijażem. Ma być efektowny i zajać 30 sekund, żadne tam większe zabawy i ablucje


Trudno się mówi, nie jedynym jest MAC na świecie
No to faktycznie MAC nie dla Ciebie, gdyż jest to marka głównie dla profesjonalistów, a na pewno profesjonaliście makijaż nie zajmuje 30 sekund...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A MAC mi po prostu odpowiada, dlatego go wielbię! I oczywiście, można się spodziewać, będę broniła na przykład ich opakowań, bo sądzę, że są a) charakterystyczne, b) estetyczne, c) lekkie, d) nieawaryjne. Ech, ale z opakowaniami kosmetyków jest jak ze wszystkm - jednym się podoba innym nie,jeszcze nie znalazłam takiego produktu,którego opakowanie podobałoby się wszystkim bez wyjątku. Poza tym, dla mnie liczy się kosmetyk w środku, opakowanie to rzecz drugorzędna, a MACzki są świetne.
Czytałam ostatnio chyba w ''URODA'' ,że te proste pudełka świadczą tylko o tym ,że producent inwestuje w jakość produktu ,a nie w opakowanie (jak to jest przy diorach czy chanelach) - co ma również odbicie w cenie, po za tym kosmetyki w czarnych prostych pudełkach są przeznaczone i używane głównie przez makijażystów (mam nadzieję ,że dosyć składnie to napisałam i rozumiecie co mam na myśli)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora