Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 19:12   #1943
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

john57, oczywiście,że dziekuję za informacje,jednak niepodoba mi się wypisywanie przez Ciebie prywatnych wiadomości na temat jaka to ja jestem egoistyczna,że Ci nie podziękowałam. Takie zachowanie nie świadczy źle o mnie,lecz o Tobie. Pytałam się forumowiczki o farby drogeryjne i tu mogę podziękować morelle,że na moje pytanie udzieliła odpowiedzi. Ty podałaś mi informacje zupelnie niepotrzebną i zbędną,gdyz kilkakrotnie zaznaczyłam,iż potrzebuję farby drogeryjnej.Nie mniej jednak dziękuję za te informacje.



dagirll ja własnie farbowałam wlosy tym bardzo bardzo jasnym popielatym blondem, w świetle dziennym sa one własnie jasne, takie jak na tym nowym opakowaniu. Nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu,ale kolor zostawialm na trzy miesiace, gdyz mimo wszytsko był śliczny, jednak ja chcę teraz coś ciemniejszego.
Spytałam sie fryzjerki o moj naturalny kolor włosów i jednak jest on zimny, popielaty jasny blond, w lecie zmienia się w złocisty.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując