Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 15:57   #2986
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część VI "pełna nadziei"c.d

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie pustawo sie tu zrobilo. Prawie nigdy sie nie udzielalam bo jak juz wszystko przeczytalam to brakowalo mi juz czasu na udzielenie sie. Teraz wchodze i ledwo co do przeczytania. Chyba wszyscy zajeli sie starankami

Jestes rybko najporanniejszym ptaszkiem

Milego dnia wszystkim zycze
Oj niestety jestem jednym z najporanniejszych Fatycznie teraz łatwo wszystko nadrobić na forum...trochę szkoda

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Rybko litości!!! 5,57 ??? ... i Ty sie dziwisz ze chce Ci się spać?
ja ledwo się zwlokłam z łóżka o 6.15 ... to niby 18 minut ale zawsze coś

Konczitko wykresik masz piękny ... super że choroba Ci przechodzi - i mam nadzieję ze ta tempka to nie przez połamanie

u mnie dzisiaj 36,4 ...
Oj ja się nie dziwię, że ja półprzytomna jestem o tej porze, ale ze mną jest problem z chodzeniem spać, nie umiem pójść wcześnie, a rano wstać trzeba i potem to bardzo boli
I przyrzekam sobie, że jak wrócę to zrobię to i tamto i pójdę spać wcześniej i nci mi z tego nie wychodzi, i tak co dzień

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To się nazywa pozytywne nastawienie do pracy.

Dzień dobry laski.
Co Tu tak pusto?
Ano ja tam już nawet wybiegam myślami w grudzień ... . Już myślę, jak to fajnie będzie nic nie robić

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Dzien doberek!

rybki nie ma wiec dzisiaj moja kolej - kawka dla ktorejs?
Kareninko - kawiarko pyszne kawki

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzien dobry babeczki



Rybko z Ciebie to faktycznie ranny ptaszek ja wstaje o 5:35 i do 8 jestem nietomna - masakra

Aniu dzisiaj tempka spadła ale ona tak sobie jakos skacze dziwnie, natomiast ładnie przedstawia sie skok przy owolce i z tego jestem juz zadowolona - cos sie jednak dzieje
oj 5.35 to ja też tak w tych okolicach już na nogach, z tymże ja muszę działać szybko, żeby zdążyć wszystko zrobić. A zanim wyjdę robię sporo. Toaleta zajmuje mi sporo, bo zanim do ludzi wyjdę zazwyczaj myję włosy i układam je, no i makijaż, kawa - lubię pić, delektować się rano kawką i wtedy tu do Was zaglądam, śniadanko - a lubię dobrze zjeść i w okolicach 7 biegnę do pracy. Niby tyle czasu mam a i tak zawsze się spieszę i biegnę
Cytat:
Napisane przez Mikant Pokaż wiadomość
Cześć Laseczki
A ja sie dopiero do kompa dowlekłam, bo też coś się kiepsko czuję... No tak Rybka dzisiaj zaszalała z porą wstawania!!
Co o za kiepskie samopoczucie Mikanciku? Skąd się wzięło? Siooooo z nim

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
bardzo dobre podejście też tak zrobię

nic Cię nie ominęło ... duzo nie pisałam, wspomniałam tylko ze budujemy domek i zabiegana jestem strasznie - bo wszyskie papierki załatwiam ja
Projekt kupiliśmy gotowy - małe poprawki były, ale nie dużo ...
http://www.domfort.eu/index.php?p=szczegoly&id=260

... co do mojej @ to ma się zajwić ok 10.11 ... a 12 mój TŻ ma urodziny ... więc pójdę w Twoje slady i albo zrobię mu prezent i upiję się Picollo ... albo się zreseruję
... mam nadzieję że upijemy sie Picolo
Zazdraszczam takie swojego domku i strażnika, świetny ten piesek No i życzę Ci, abyś upiła się Picollem
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora