Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-29, 14:55   #63
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Patrząc logicznie na konstrukcję tej prostownicy nie da się kręcić włosów od czubka Bo te półokrągłe płytki są tylko z jednej strony... czyli albo będą się kręcić od skóry głowy albo od połowy.

Chcę Ci tylko dobrze doradzić Jednak jeżeli często kręcisz włosy i jesteś do niej przekonana to weź ją
Jedynie dodam, że dużo 'normalnych' prostownic ma taką funkcję bez tych płytek, muszą mieć po prostu zaokrąglone końce- w opisach producentów często wtedy piszą, że jest taka możliwość (chociażby ta którą ja zamawiam może to robić; są filmy na YouTube, naprawdę jest to łatwizna ).


EDIT:
Właśnie zamówiłam tę prostownicę o której pisałam wcześniej- BaByliss PRO Nano Titanium Sleek Expert BAB2072E (fotka poniżej). Jedna z wizażanek o niej tu pisała, że jest świetna.
Jest to chyba najnowszy model z tej firmy, zobaczymy czy rzeczywiście wart jest swojej ceny i pochwał jakie ma w USA...
ja jeszcze w zyciu nie mialam prostownicy,czasem jak baylam mala krecilam wlosy i to na papiloty ale nie tego szukalam,nie jest jakos ona specjalnie droga ta prostownica a ta twoja na zdjeciu w jakiewj cenie?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora