Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 19:45   #16
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kto ma doła z powodu braku pracy?

W lipcu skończyłam studia, na piątym roku pracowałam w sklepie, ale z różnych powodów musiałam się zwolnić przed obroną. Od tamtej pory nie mam pracy, jestem zarejestrowana, ale od razu powiedziano mi w urzedzie pracy, że nie mają i raczej nie będą mieć dla mnie nic, bo nie maja poprostu w naszym regionie (świętokrzyskie) żadnych ofert. Załatwiłam sobie staż 2 miesiące temu, ale nie mają w PUPie pieniędzy, kazali przyjśc w przyszłym roku. Co dzień przeglądam ogłoszenia w internecie, gazetach i słucham w lokalnym radiu. Wysyłam CV i odpowiedź była tylko raz - praca biurowa okazała się w rzeczywistości pracą w sklepie za ladą. Niektórzy mówią, że pracy jest dużo - owszem, jest dużo ogłoszeń. Co jedno to doradca finansowy, konsultant telefoniczny, telemarketer, w najlepszym razie przedstawiciel handlowy. Nie mówię o dziesiątkach ogłoszeń, gdzie poszukują elektryka, budowlańca, handlowca. Powiem tak, narazie mam co robić w domu, jest dużo pracy u moich rodziców, ale to przeciez nie o to chodzi, nie mam też żadnej kasy na siebie (dobrze że jeszcze nie usłyszałam, że dłużej mnie nie będą utrzymywać) i nie odpowidam na takie oferty, nie jestem jeszcze bardzo zdesperowana, chociaż to już piąty miesiąc. Wiem, że będzie coraz gorzej, ale nie po to kończyłam 2 kierunki studiów. Chociaz coraz częściej myśle, że teraz to każdy niemal poszukujący jest po studiach... Coraz częściej jestem zdołowana i zła na wszystko i czasem na siebie, bo trzeba było iść na zaoczne i szukać pracy 5 lat temu...
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora