Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-07, 08:55   #4559
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Rozsądnie mówi.
wiem ze rozsadnie - bo on jest rozsadny i odpowiedzialny - ja z tej strony tez bym chciala jeszcze poczekac ale ze strony mojego instynktu macierzynskiego chcialabym juz
i powiem Wam ze to nie jest jakis chwilowy wybryk, ze mi przejdzie czy cos, mam juz tak od dawna, w zasadzie odkad maly podrosl do tego stopnia ze nie wymaga juz takiej opieki jak niemowlak - bardzo chce miec dziecko, az mi sie plakac chce jak mysle o malym ludziku - nie z zalu, ze wzruszenia ze to taka mala boska istotka, ktora jest wielkim cudem natury

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
błagam tylko nie psycholożko nie znoszę tworzenia na siłę kobiecych nazw zawodów...



Właśnie wczoraj myslałam o Tobie Svinecko. Zastanawiałam się czy ja cos przeoczyłam czy nie wspominałas jak poszedł test. Nie martw się niedługo zostaniesz ponownie mamą
test wyszedl negatywnie - niby dobrze, od strony finansowej i w ogole obecnej sytuacji

a z drugiej strony jakis zal jest - TZ powiedzial ze myslal ze bede w ciazy jednak i nawet juz mamie powiedzial a tu lipa
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora