Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chlopak lovelas :/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 10:57   #16
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
nie, to jest stwierdzenie faktu. Oczywiście tutaj nie trafionego.



sprawdź w słowniku
Heh jaki to słownik ? A nawet gdyby ktoś lubił seks bez zobowiązań to dlaczego zaraz nazywać go panienką do seksu

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
wiem, ale ja zrozumiałam, że oni ze sobą sypiają Teraz się zgadzam. Poza tym że "spotykanie się" nie oznacza tylko wyjścia do kina. "Spotykam się z X" jest zazwyczaj rozumiane jako coś więcej niż imprezy
No nie wiem jeśli tak zazwyczaj rozumiesz spotykanie się z kimś hmmm. Bardzo interesujące. Chociaż jestem facetem i ponoć my mężczyxni myslimy tylko o jednym, to jednak gdy spotykam się z kobietą nawet atrakcyjną wcale nie myslę o czymś więcej niż np tylko kolacja i miło spedzony wieczór np taniec, teatr kino

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie posty na wizażu. ktoś wypowie swoje zdanie na jakiś temat,komus się to nie spodoba to zaraz albo zawiśc,zazdrośc,albo ma jakiś problem.Śmieszne.
No bo co miałem napisać założycielka nic nie wspomniała w poscie o seksie a Margitta w odpowiedzi pół postu poświęciła temu tematowi. Uważam że jak ktoś zaczyna takie tematy bez powodu to musi mieć z tym jakis problem jak mam to inaczej rozumieć.
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując