Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chlopak lovelas :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-08, 22:58   #27
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Heh jaki to słownik ? A nawet gdyby ktoś lubił seks bez zobowiązań to dlaczego zaraz nazywać go panienką do seksu
No nie wiem jeśli tak zazwyczaj rozumiesz spotykanie się z kimś hmmm. Bardzo interesujące. Chociaż jestem facetem i ponoć my mężczyxni myslimy tylko o jednym, to jednak gdy spotykam się z kobietą nawet atrakcyjną wcale nie myslę o czymś więcej niż np tylko kolacja i miło spedzony wieczór np taniec, teatr kino
Wiesz co, uczepiłeś się jak rzep psiego ogona. Nie muszę ci się tłumaczyć po sto razy z tego co piszę,

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
No bo co miałem napisać założycielka nic nie wspomniała w poscie o seksie a Margitta w odpowiedzi pół postu poświęciła temu tematowi. Uważam że jak ktoś zaczyna takie tematy bez powodu to musi mieć z tym jakis problem jak mam to inaczej rozumieć.
Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
Tak wiec spotykalismy sie, ja dla ogolnej potrzeby czyjegos ciepla, on pewnie dlatego zeby sie ze mna przespac (oczywiscie nici z planu, nie pozwolilam mu hehe).
Po prostu nie doczytałam nawiasu. Przyczep się gdzieś indziej i zacznij doradzać autorce, a nie innym uczestnikom wątku. Bo to już zaczyna być off top.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując