Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chlopak lovelas :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-09, 02:12   #30
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Chlopak lovelas :/

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Ja proponuję jego zdjęcie dać na portalu dla gejów z jakims fajnym ogłoszeniem . Treść musi być taka prawdziwa. Myślę że to go by zabolało Jak każdy dupek zbiera trofea by chwalic sie przed kumplami, oni pewnie też go nie za bardzo lubią tak w głębi serca. Więc chętnie będą sobie z niego żartować ze te laski to tak naprawdę tylko przykrywka dla jego prawdziwych skłonności
Zła rada.
Takie postępowanie jest karalne.

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Autorke watku jak dobrze mi sie wydaje boli to z dołączyl ja do jego trofeów.
Ja tez bym sie zemscila, i chyba najlepiej jakbys podstawila jakas kolezanke ktorej on nie zna i zeby ona potraktowala go jak przedmiot.
Albo moze byc jakas paczka na jego adres z dosc obrzydliwa rzecza w srodku, moze byc gumowa lala i dopis "twoja kolejna zdobycz"
Nie myslcie ze jestem kopnieta :P po prostu lubie si mscic na kims za cos
Lubisz się mścić wydając grubą kasę na gumową lalę?
Gdybym coś takiego dostała opyliłabym na Allegro.

A co do pomysłu z koleżanką, znaczy co ona niby miałaby zrobić? Przelecieć go i nie zadzwonić?

Cytat:
Napisane przez ewaxx16 Pokaż wiadomość
Jeśli jest to zdjęcie na gronie to zażądaj od niego skasowania Twojego zdjęcia, jeśli odmówi bądź oleje zgłoś na GT administracyjnym bądź od razu na PW administratorowi - masz do tego prawo.
I wszystko na temat.
Nikt nie ma prawa zamieszczać twoich zdjęć bez Twojej zgody. Chyba, że sprzedasz mu do nich prawa.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Dla mnie coś takiego to pogotowie seksualne Ale nie mówię tu absolutnie o autorce.
A dla mnie seks bez zobowiązań. Równie akceptowalny bez względu na to, czy uprawia go kobieta, czy mężczyzna.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Odnośnie zemsty - ja napisałabym do każdej z dziewczynek z którymi się teraz spotyka, o jego prawdziwej naturze Oczywiście popierając to odpowiednimi dowodami - przykładowo tym profilem na gronie ;]
Taaaa... Oczywiście w te pędy jej uwierzą.
Wyjdzie tylko na żałosną, porzuconą, beznadziejnie zakochaną zazdrośnicę - to jedyne, co może osiągnąć w ten sposób.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując