Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-16, 16:38   #2692
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Mam ten puder, w odcieniu Light i Light/Medium i podobnie jak Tanyia uważam ze nie należy on do najlepiej zmielonych prasowańców. Stosowany solo na krem nie kryje zbyt dobrze, jak to puder, ale mat trzyma się nawet dosyć długo. Jak kładę go na krem tonujący ładnie utrwala makijaż, nie rzuca się już tak w oczy i co najważniejsze - nie ciemnieje w ciągu dnia. Jednym słowem - dosyć dobry puder ale na pewno nie jakieś cudo. Poza tym, nie jestem pewna czy on na pierwszym miejscu w składzie nie ma przypadkiem talku. Wyrzuciłam już pudełka i nie mam jak sprawdzić, ale jeśli moje przypuszczenia są słuszne to z minerałami nie ma on za wiele wspólnego
Hej Serdecznie dziekuję!!!A jakiego uzywasz kremu tonujacego? Dowiedziałam się też,ze nie za wiele w nim minerałów, aczkolwiek kierowane były pytania o skład i okazuje się, iż nie zapycha cery, jest całkiem "przyjazny". Ja mam cere mieszaną, uzywam podkładów mineralnych Z Everyday Minerals, są super, ale jak to kobieta- szukam alternatywy.Ciekawi mnie fakt,że na dośc długo matuje, nie ciemnieje- to fajnie. Uzywasz go również pędzlem, czy gąbeczką? I jeszcze jedno, dgdzie moznaby było go w miarę tanio zakupić??Wydam kasę, a okaże się,ze to nie toCzekam na wieści..
Jeszcze tak baaaardzo niesmiało zapytam, może chciałabyś wymienić MAC Mineralize Skinfinish Powder na cos ode mnie z wątku??? ?Byłabym przeszczęsliwa!

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2008-11-16 o 17:00
tompola jest offline Zgłoś do moderatora