Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-17, 18:14   #382
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Jak trwały jest ten podkład Shiseido? Nie sciera się? Zastanawiałam się już nad nim, ponieważ ma duży filtr, a nie chcę się męczyć ze zwykłymi filtrami i skrobią ;(
Podobnież po 2h się filtry rozkładają, czy w tym pudrze także? Jeśli nie, to ile mogę go nosić zachowując ochronę?
Podane wcze śniej filtry ROC można przykrywać makijażem, ale tutaj też chciałam zapytać jak długo one chronią?
Z góry dziękuję za odpowiedź, widzę tu specjalistki, więc bardzo proszę o doinformowanie mnie w tej kwestii
Marei,zaden podklad nie bedzie zawieral filtrow w takim stopniu by daly one stabilna i miarodajna ochrone Poza tym producent moze okreslac SPF ale co np. z PPD ?i jaka ilosc musialabys nakladac podkladu aby ona byla wystarczajaca-to tak w skrocie.

Nakladanie kremu z filtrem a pozniej na to makijazu to pewna sztuka i tez nalezy ja opanowac aby zachowac odpowiedni poziom ochrony,nie chodzi tylko wylacznie o destabilizacje ale takze scieranie filtra podczas nakladania makijazu.
Trzeba tez wziac poprawke na to,ze jak nakladasz filtr musisz odczekac min.15-20 minut aby dobrze sie wchlonal i z reguly nie nalezy stosowac zbyt ciezkich nawilzaczy pod filtr bo beda utrudniac wchlanialnosc filtra i tym samym obiza sie stopien ochrony.

Przyjmijmy,ze w ciagu dnia reaplikacja nie jest zbytnio mozliwa-bo tak naprawde malo ktora z Nas moze sobie pozwolic na zmycie calego makijazu i nalozenie wszystkiego od nowa wiec z czasem stopien ochrony takze sie obniza.Jednak-w warunkach jakich przebywamy mysle,ze i tak jest wystarczajaca w obecnych warunkach.Nie mowie o ekstremum czyli przebywanie na plazy,stoku non stop.Poza tym wiele osob siega po zwykle kremy nawilzajace z filtrem ale te fotostabilne.

Wazne aby w tym wszystkim znalezc dla siebie zloty srodek

Zapraszam na Biochemie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora