Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-18, 18:49   #2666
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sawisia Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy mogę AD używać naprzemian z LYSANEL ACTIVE - KREM ?
Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
hej, czy po miesiecznym smarowaniu sie AD moge wprowadzic lysanel i smarowac sie nimi co drugi dzien ? zaczełam uz druga tubke AD i chce dokupic lysanel. czy moge stosowac go tak: jedna noc AD,druga Lysanel, tzrecia AD, czwarta lysanel.. itd ?

ja nie widze zadnych przeciwskazan, poza tym ze to moze byc za duzo dla cery, moze byc podrazniona. Jesli dzialanie jednego preparatu jest dla Was za slabe to czemu nie dorzucic drugiego

Sama uzywam kwasow 2 lata, najbardziej podoba mi sie dzialanie lysanelu i go uzywam, jednak mam wrazenie ze jest za slaby, mam zaskorniki , niektore sa naprawde gleboko i potrzebuje mocno oczyszczac cere

Nie nalezy sie zrazac, mysle tez ze najlepsza odpowiedzia beda po prostu testy. Uzywam lysanelu codziennie, moja cera nigdy po nim sie nie luszczyla, zadnych podraznien, moglabym uzywac nawet 2 razy dziennie, a dla innch jest tak silny ze skora toleruje go tylko co druga noc. Takze to sprawa indywidualna.

Sama szukam jakiegos wspomagacza zeby dorzucic do pielegnacji, bo moja cera tego potrzebuje, uzywam kwasow 2 lata i po takim czasie mniej wiecej wiem co jakie efekty daje takze... obserwacja
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora