Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-24, 16:19   #716
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

witam przedłużam paznokcie metodą żelową ale chciała bym połączyć paznokcie żelowe z kwiatkami akrylowymi. jakich akryli i liquidu polecacie do robienia kwiatków?nie mam zamiaru jak na razie robić paznokci metodą akrylową bo nie robiłam kursu na akryl ale bardzo podobają mi się takie kwiatki i cieniowanie kolorowym akrylemzastanawiam się też czy można zrobić cieniowanie kolorowym akrylem na paznokciach żelowych i jak to zrobić? pani na kursie co prawda pokazywała mi cieniowanie akrylem na żelu ale według mnie nie jest to cieniowanie tylko dwa paski różnych kolorów obok siebie a ja bym chciała żeby było wycieniowane i jeden kolor przechodził w drugi interesuje taki efekt jak np. tutaj http://sabinapotrz.bloog.pl/id,38400...061#komentarze. chodzi mi o tło pod panterką.jest śliczne.jak zrobić coś takiego? i czy to jest zrobione proszkiem kolorowym brokatowym czy nie bo z tego co wiem proszki akrylowe mają taki grubszy brokat a tutaj widać śliczny pyłek. proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję no i jakie produkty polecacie do robienia kwiatków?aby nie były zbyt drogie bo już większość funduszy zainwestowałam w dobre żele i lampę
ania86ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując