Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Alkoholowe ekscesy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-25, 02:04   #456
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Najgłupsza rzecz zrobiona pod wpływem alkoholu...

O jaaa boski wątek
To ja dorzuce coś od siebie bo po % ZAWSZE robie coś głupiego, więc mogłabym opowiadać do usra*ej śmierci
Kilka przykładów:
1)Raz ze znajomymi szłam pijana z piwem w ręce(piłam) i podjechała do mnie policja i koleś mówi że będzie mandacik, a ja jak głupia przykleiłam się do niego i zaczęłam sugestywnie puszczać oczko, masować go po klacie i mówić "Paaaanie policjanciee prooosze..nie!!" Polijant nie wiedział co ma robić i stał jak wryty, po chwili wyszedł z radiowozu drugi i pyta co tu się dzieje a ten mój macany "nie nic, jedziemy dalej"

2)Robiłam imrpeze w domu i chyba było zagłośno, wszyscy upici ostro. Ja leżałam już wpół żywa i nagle kumpel do mnie "Anka ktoś dzwoni do drzwi!!" Więc ja patrze przez judasza a tu jakiś 2 kolesi w czarnym(moi znajomi raczej nsoza się na czarno). Ja bawka "O ktos znajomy pewnie sie spoznil!" (ta o trzeciej w nocy..) Otwieram i policja. Wpuściłam ich do domu. Nie wiem po co...I coś mi odbiło poleciałam szybko do pokoju po aparat i do jednego "przepraszam, moge sobie z panem zorbić zdjęcie? Zawsze mnie jarali policjanci" !!!
Co prawda nie pozwolił na zdjęcie ale uśmiali się i nie dostałam mandatu
Nie wiem co ja mam z tymi policjantami..Na oborne mam że byli przystojni

3)Robiłam imrpeze w domu. Przed imprezą znalazłam w domu zęby wampira i miałam starszną z nich bawke cały czas siedziałam w nich Kiedy już wszyscy bylismy wstawieni rzuciłam pomysłem "chodźmy na cmentarz". W połowie drogi kolega doszedł do wniosku że idzie pod krzaczka siusiu(droga na cmentarz wyglada tak ze po jednej stronie jest lasem po drugiej domy). czekając na niego musieliśmy widocznie się bardzo drzeć bo wyszła jakaś babcia krzycząc co to ma być itp a wtedy ja wystawiłam zęby wampira i zaczęłam do niej gadać że wyssam jej krew i babcia zaczęła krzyczeć "SZATAN!!" i uciekła Wiem że to było chamskie, nie wiem co mnie opętało

4) Po pijaku ukradłam czekoladowe mydło i 5 widelcy z imprezy....

5) (Po zakrapianej rockotece) Siusiałam w Orlenie i zatrzasnęłam drzwi w toalecie, zaczęłam pukać w dzrwi krzyczec pomocy, moj facet narobił szumu na całą stacje i kiedy już szedł jakiś koleś z kombinerkami, śrubokretami itp ja ......otworzyłam drzwi. Ozakało się że zapoamniałam sobie przekręcić tego kluczyka-zamknięcia pod klamką!!!

6) Na wakacjach byłam w barze z facetem i znajomą parą. Wypiliśmy sobie jedna flaszke i nas wzięły smaki. Pierw pojechalismy nad rzekę obalilismy druga i koło 23 przenieśliśmy się nad stawy (Są w lesie) z 3 flaszką. Wracając do samochodu ja z moim się zgubilismy w lesie. Jakieś pół godziny szukaliśmy wyjścia. Było to dodatkowo trudne bo miałam buty na SUPER WYYSOKIEJ koturnie. W końcu doszliśmy do samochodu. podjechalismy pod moja klatke wysiadłam doszłam do klatki i tak stoje w klatce juz (gdzieś na 2 piętrze) i patrze a tu........JESTEM W JEDNYM BUCIE!!!!
Drugi but nigdy sie nie odnalazł..


7) proponowałam pissing koledze na imprezie na siłe darłam go do kibla tłumacząc mu że wiem że marzy bym mu to zrobiła (oczywiście żartowałam, ale ponoć byłam baardzo przekonująca-bał się! )

8) Całowałam się z takim kolesiem na imprezie i w końcu on wyleciał z tekstem że może przenieślibyśmy się w bardziej ustronne miejsce ja wypaliłam że nie moge bo mam penisa!! Nie musze mówić że więcej nie zamienieliśmy słowa..A podobał się mi

9) Podobnie z innym kolesiem tylko ten wkładał mi ręke pod bluzke na co ja wypaliłam że nie mam cycków

10) Raz na imprezie całowałam się z jakimś chłopakiem (nie znałam go ale był baaardzo przystojnym) i w pewnym momencie odkleiłam go od siebie i strzeliłam w twarz z tekstem "A co ty se myslisz że ja taka łatwa jestem?" Ale zaraz później całowałam się z nim znowu..
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2008-11-25 o 02:05
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując