Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-25, 10:21   #725
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Może nie potrzebnie się wtrącam, bo to sprawa Svinecki, ale nie rozumiem po co te kąśliwe uwagi?
Jeżeli okazało się, że Svinecka jest w ciąży, a nie planowała tego właściwie, tylko planowała ślub, to co?Miała usunąć ciążę, żeby wziąć ślub, bo na dziecko, remont i ślub nie starczyłoby pieniędzy? Nie bardzo kapuje skąd taka wielka nagonka na ten ślub. Przecież to nie jest teraz najważniejsze...takie jest moje zdanie
Dokładnie!

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
Ponadto Svinecka ma się cieszyć, że niedługo urodzi śliczną córunie lub przystojnego synusia, a nie płakać nad brakiem ślubu.
Z naciskiem na śliczną córunię

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no miłośc jest wazna ale miłościa dziecka nie wykarmisz i nie ubierzesz
Myślę, że Svinecka jako dorosła i odpowiedzialna osoba jakoś sobie poradzi z wykarmieniem i ubraniem dziecka i da mu to co najlepsze

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Co do Poemi.
Ja widze sprawę tak. Poemi jest ekscentryczką, ma taki a nie inny sposob pisania. Pisze wybiurczo, rzeczowo, czasem nie wiadomo o co jej chodzi...tak po prostu pisze. Ja tak na prawdę nawet ie jestem w stanie sobie wyobrazic jaka jest w realu.

To co pisze tutaj jest 1% jej przemyslen...tak mi sie wydaje.
Dlaego tez akurat Poemi w zadne sposób nie da się ocenić.


Ja za Kobitą nie nadązam, ale daze sympatia...lubię takich niekonwencjonalnych ludzi.
Myślę, że coś w tym jest. Na żywo ludzie mnie totalnie inaczej odbierają niż na forum. Jakoś tak pozytywniej.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora