Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - uda mi sie ?
Wątek: uda mi sie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-26, 22:05   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: uda mi sie ?

Cytat:
Napisane przez romana80 Pokaż wiadomość
Drogie wizanki.

A wiec. Dziasiaj jest 26 list. ( o cholercia troche za pozno sie obudzialam ). Do powitania nowego roku mam niecale 5 tyg. No wlasnie.... NOWEGO ROKU
Sylwestra mam zamiar przywitac w 'malej czarnej' ale tez chcialabym w niej super wygladac a ze nie naleze do najszuplejszych.... musze sie wziasc ostro za siebie.
Mam 170/70. Do konca tego roku mam w planie zrzucic nie mniej niz 5 kg

Do tego:
- pozbyc sie tego cholernego kalafioru (chociaz troche) - a wiec od dzisiaj zaczelam brac tabletki na cellulit + krem + masowac uda szczotka do wlosow (wyczytalam tu na watku , podobno dziala)
- zlikwidowac tluszcz na kolanach tzw. bulek (tu chyba bedzie najciezej) i wyszczuplic nogi w tym celu kupilam sobie stepper.
Jak to psychika ludzka (a moze tylko kobieca) dziala.
Kiedy wyciagalam swoj swiezutki steper z kartonu nagle moje nogi zrobily sie smuklejsze, nagle wyszczuplalam, ogolnie poczulam sie lzejsze pocwiczylam moze z 15 min i koniec, do dnia dzisiejszego.
- brzuszki, brzuszki, brzuszki + hula-hop zeby chociaz go troche ujedrnic.

Do tego ostatnio posilek o 18.00 Mniej jesc, duzo herbatek zielonych, czerwonych i wody.

Uda mi sie ????

Trzymajcie kciuki.
Zacznij lepiej od poczytania, jak się za to wziąć, bo pomysły typu niejedzenie po 18-ej i "brzuszki, brzuszki, brzuszki" nie wróżą sukcesu
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując