Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-01, 19:54   #85
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Ja ogolnie nie przepadam za odzywkami, mysle ze jak ktos ma strasznie cienkie paznokcie - a widzialam takie ktore byly cienkie i elastyczne jak folia, wyginaly sie na wszytskie strony - wtedy potrzebna jest odzywka przede wszytskim taka ktora utwardzi!

A na mniejsze problemy typu rozdwajanie paznokci, lamanie sie boczkow polecam wcieranie balsamu herba studio, masc z wit A i niezastapiony moim zdaniem olejek wibo rozowy. jest genialny. Mialam w tamtym roku problemy z paznokciami, teraz mam tak mocne ze ciagle piluje, b.szybko mi rosna odkad wcieram masc z wit. A i oliwke do skorek w skoreki ich stan znacznie sie poprawil.

No i dwie najwazniejsze zasady - bezacetonowy zmywacz! najlepiej taki ktory w skaldzie zawiera olejek, po zmyciu paznokci zmywaczem nie sa matowe a wrecz nawilzone
i druga wazna rzecz to pilniczek. niekoniecznie szklany, wazne zeby byl papierowy ale drobno ziarnisty delikatny, nie moze byc zbyt szorstki. najlepsza poprawe paznokci zauwazylam wlasnie gdy zmienilam pilniczek , delikatnie piluje lekkim ruchem , drobnoziarnista strona (wiekszosc pilniczkow jest dwustronna, gladsza strona zapobiega rozdwajaniu)
Masz na mysli to serum wzmacniające z wapniem i wit C z Wibo, jest naprawdę super, polecam Ci jeszcze oliwkę w kształcie rybki z serii Twist Off- w stosowaniu na zmianę efekty są rewelacyjne...
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując