Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 21:22   #2018
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Kasia my powinnyśmy mieć teraz motywację aby mieć ładną cerę na ślubik tylko coś nam nie wychodzi.... szkoda że nie mieszkam z tżtem - z nim w ogole nie wyciskam... ale dalej mam problem jak oczyscic samodzielnie twarz nie idąc do kosmetyczki po takim długim niewyciskaniu.... chyba się nie da...
ja w sumie najdluzej nie wyciskalam 2mce i niestety niektore zaskorniki sa tak glebokie, potrafia miesiacmi siedziec ze jak je usuwam to ulga od razu. Staram sie nic nie ruszac bo zawsze powedruje za daleko usuwam tylko to co musze i to w sumie jest moj sukces

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Na razie odpukać,ale na mojej twarzy jest spokój...
i bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
A może ziaja pro?
Ja w sumie teraz rozważam i chyba rodzoców naciągnę na mikołaja na jakieś czyszczące specyfiki od nich. Na kwc dość sobie chwalą, zresztą podobnie jest w wątku o tych kosmetykach...
kuszą, kuszą... [a ja zdesperowana w końcu pewnie spróbuję ;P]

co do siebie - przełamałam się. Od jutra, jak odbiorę zamówienie, dołączam znów do kuracji benzacne... Onomi zawsze pomagało.
ziaja pro ma swietna maseczke, Juz nie moge sie doczekac jak w poniedzialek dostane bo narazie tylko podbieralam siostrze kusi mnie tonik - ja bardzo lubie toniki. Maska algowa, maska zelowa z algami, peeling enzymatyczny i mleczko oczyszczajace. Aaa no i serum normalizujace coby gruczoly jakos uregulowac

Jednak moja skora źle znosi mycie woda, mam wrazenie ze to nie ma znaczenia jakim zelem ja myje.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora