Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 00:03   #2030
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

apple - pan sticka nigdy nie widzialam, wiec nie mamporownania, ale colorstay revlona ivory i buff sa bardzo jasne, poza tym sporo podkladow, ktore u nas sa znane, ale ktorych naprawde jasne kolory sa dostepne tylko na allegro (osobiscie przez przypadek mam w1 z loreal true match jest naprawdę BARDZO jasny.. używam tylkojako rozświetlacza, bo jak się cała wysmatuję, to wyglądam jak trup...)

a u mnie... pryszczy może nowych niemam, ale przybywa mi wypukłych grudek i toznów naczole - gdzie tam akuratmiałam względny spokój... onesię tak trochę czerwienią, więc niepokoi mnie, że będę miała stadko pryszczy na samym środzeczku...
poza tym niezmienniena policzkach grudki i przebarwienia, ana całej twarzy gojące się(ale wciąż czerwone) plamy po tym, co wyskoczyło...

Zaczynam wątpić czy ten tetralysal coś pomógł... Bo zaczynam wyglądaćjak przed kuracją ;/
[a już snułam za podpowiedziami dermatolożki plany, że jak będę kończyćz kuracją dermatologiczną, to zostanie mi tylko kosmetyczna walka z zanieczyszczeniami i cerą... wrr]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2008-12-06 o 00:04
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora