Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JA do niego czy on do mnie - odwiedziny -problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-09, 16:38   #1
Afrolla_113
Raczkowanie
 
Avatar Afrolla_113
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 69

JA do niego czy on do mnie - odwiedziny -problem


Jestem prawdopodobnie w złym wątku, a mówi się trudno.
Cześć dziewczyny, od pewnego czasu mam chłopaka i związku z tym zaczęłam zastanawiać się na wieloma aspektami związku.
Jednym z nich jest odwiedzanie się nawzajem. Gdy jest słonecznie (pogoda dopisuje, co dziwne w te wakacje) możemy wyjść na spacer, ale gdy zacznie padać deszcz dobrze jest ukryć się w domu. I tutaj pojawia się problem.
Oboje mieszkamy z rodzicami. Wiadomo chcemy porozmawiać sobie, spędzić miło czas i oni nam w zasadzie nie przeszkadzają , zastanawiam mnie tylko - czy to ja powinnam chodzić do niego czy on do mnie? Wiadomo nie wpraszam się, czekam jak zaproponuje jakieś rozwiązanie i najczęściej mówi: chodźmy do mnie. Nie wiem dlaczego, ale gdy powiedziałam o tym mamie była bardzo na mnie zła, mówiła, że tak się nie robi. Nie potrafię tego ogarnąć rozumem, przecież my nie robimy nic złego!
Jak to jest u was? czy na prawdę dziewczynie nie wypada przychodzić do chłopaka? Mamy XXI wiek przecież.
Mam powody do zamartwiania się?
proszę o pomoc.
Afrolla_113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując