Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak załatwić zwolnienie z wf na studiach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 12:47   #278
musicae
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 316
Dot.: Jak załatwić zwolnienie z wf na studiach

Cytat:
Napisane przez Grazia31 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale brzydzę się osobami, które załatwiają sobie zwolnienie z WFu ;/
Wzajemnie.

Kochane!
Od godziny próbuję dodzwonić się do jakiegokolwiek psychiatry - ale nikt nie odbiera. Dopiero jakaś recepcjonistka w szpitalu powiedziała mi, żeby dzwonić rano bo teraz już ich nie ma.

Więc będę dzwonić jutro od 9.00.
Jeszcze parę pytań mam.
Czego się spodziewać? Jak powiem, że mam fobię w-fową i chcę zwolnienie, taki psychiatra może albo mnie wyśmiać, albo umówić się na badania.
I po przeanalizowaniu moich "zeznań" stwierdzi, czy mam fobię i wypisze zwolnienie.
Jednak może to przedłużać w nieskonczoność i np. umawiać sie ze mną na np. dziesięć spotkań, każde grubo płatne, aż w końcu wypisze ten świstek.
A może histeryzuję?
Nie mam doświadczenia z psychiatrami, nie wiem jak reagować. Czego się spodziewać?

PS Jedna z dziewczyn napisała, że u niej na uczelni nie przyjmują ŻADNYCH zwolnień (domyślam się, że tych od psychiatry też). Czy nie można tego gdzieś zgłosić? Bo trudno mi sobie wyobrazić, żeby np. osoba z agorafobią albo zaawansowaną nerwicą MUSIAŁA bez dyskusji ćwiczyć na w-fie...
musicae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując