Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-08, 20:23   #639
duszkaaa
Raczkowanie
 
Avatar duszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
BeneFit podrabiaja na pewno latwo trafic na ebayu na podrobke puderkow takich wlasnie jak hoola, coralista, 10 itd sugarbomb jeszcze chyba nie widzialam podrobki, ale reszta niestety sie bardzo czesto zdarza- wiadomo niektore sa lepiej zrobione inne gorzej, ale ogolnie malo kiedy daja prawdziwe zdjecia. Zazwyczaj wklejaja fotki ze strony benefitu. Pozniej dostaje sie puderek, ktory niby jest identyczny, ale....sam puderek jest ciut mniejszy czesto niz opakowanie i tak lata w srodku, ma inny zapach i zupelnie inna konsystencje- bardzo latwo sie pyli:/ odcienie czesto maja bardzo podobne, ale papier jest niestarannie sklejony i odstaje lub jest zupelnie krzywo
Potwierdzam Jakiś czas temu zakupiłam na all Georgie , puder nie pachniał w ogóle brzoskwiniami tylko klejem.Pudełeczko krzywo sklejone , puder w środku nierówno włożony i po bokach były resztki kleju.Naklejka na spodzie nierówno przyklejona , do tego brak kodu,który powinien być na tej naklejce.Zakupiłam u bogumila_1987 , która teraz sprzedaje pod nazwą allcosmetics . Oryginały ma Maria1990 - u tej sprzedającej zakupiłam Coraliste i wszystko było ok.
__________________

duszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując