Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-23, 08:54   #1787
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 2 tygodnie temu skończyłam definitywnie karmić piersią i jestem załamana swoim biustem... Nawet nie zamierzam go tu opisywać, bo wręcz zaczęłam zastanawiać się nad silikonami... Nie chodzi nawet o rozmiar ale ich stan

Mam dwa praktycznie nowe staniki 75 C z Triumph i nie mam czym ich wypełnić... Nawet nie wiem co ja teraz noszę... Równie dobrze mogę chodzić bez stanika Jeden stanik założyłam raz na wesele i raz do kiecki na komunię. Drugi biustonosz zdążyłam ponosić kilka razy. Oba są push up i to taki, że piersi wyglądają mega apetycznie, że jest mi tak żal, że głowa mała, bo ja stanik kupuję od wielkiego dzwonu, szczególnie Triumph.


(ciach)

W TEMACIE
U mnie zbliżają się większe zakupy, bo i podkład mi się skończy i eyeliner. Ostatnio spóźniłam się na boxa... tzn była godzina 12 a ja nie w temacie i dopiero mejla dostałam od nich
ładne staniczki, ale ja mam większe gabaryty
p.s. koleżanka też miała brzydkie piersi zaraz po karmieniu, z czasem zrobiły się ładniejsze

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-08-23 o 09:23 Powód: edycja cytowanej wiadomości
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora