Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 10:02   #3
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Zacznę od początku. No więc mam stałego partnera od prawie 5 lat. Przez ostatni tydzień kochaliśmy się praktycznie co dzień. Doszły do tego też różne pieszczoty. Również takie polegające na wkładaniu palców. I... od wczoraj odczuwam swędzenie w okolicach intymnych. Da się wytrzymać, jednak jest to dość dokuczliwe. Czego to może być skutkiem? Partner na pewno mnie niczym nie zaraził- stosujemy prezerwatywy. Może to wina prezerwatyw, a może tego, że przez ten tydzień hmm zmieniła się woda, w której się myję- chwilowo mieszkam nie u siebie i woda tutaj jest chlorowana, poza tym nie używam od tygodnia płynu do higieny intymnej- myję te miejsca żelem pod prysznic, a wcześniej używałam specjalnego. A może to przez proszek/ płyn do płukania ubrań? Ale dlaczego dopiero po tygodniu takie objawy?
Dodam, że ewentualnie do ginekologa będę miała możliwość pójść za około 1,5 tygodnia.
Jak sądzicie- czemu swędzi? Znacie jakieś sposoby, żeby przestało? Pomocy!!
Kup tą apteczną nowość bodajże Vagisil intima, stosowałam ją jak nowa bielizna mnie obcierała i przeszło, może i Tobie pomoże ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując