Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 20:59   #28
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Zużyłam już chyba z 4 pudełka (farbuję na jasno, więc odrost widać po 5-6 tygodniach) i mogę napisać o tej farbie więcej.
Najpierw plusy:
1.10A rozjaśnia na śliczny jasny kolor, bez żółci. Włosy są jaśniutkie, odrost w odcieniu ciemny bond/jasny brąz tylko nieznacznie ciemniejszy, co wygląda bardzo naturalnie, bo włosy są przecież zawsze trochę ciemniejsze tuż przy skórze.
2. Cena - kupuję za 22 zł w aptece DOZ - zamawiam dzień wcześniej, pani dzwoni do hurtowni i przywożą.
Minusy:
1. Skład chemiczny - pomimo braku trzech składników jest to jednak farba chemiczna, nad czym boleję, bo stosuję wyłącznie naturalną pielęgnację i kosmetykę.
2. Swędzenie po nałożeniu.
3. Włosy się niszczą - choć nie wiem, czy to wpisywać jako minus, bo włosy się niszczą po wszystkich farbach chemicznych, a tu mamy coś za coś - niezwykłe (nieżółte!!!!) rozjaśnienie musi pociągać za sobą zniszczenie. Nie ma tragedii, bo to takie umiarkowane zniszczenie, nie tak jak przy L'Orealu no i spokojnie - odżywianie, olejowanie itp przywraca im formę.

Mam teraz natomiast dylemat - choć kolor cudny, do tak jasnych włosów i jasnej karnacji nie pasuje mi wiele ubrań i chciałabym jednak ciut ciemniejsze, ale obawiam się, że 8A wyjdzie zbyt ciemno, a niestety wśród popielatych nie ma poziomu 9. A u mnie tylko popielate wchodzą w grę bo wszystko inne wyjdzie miodowo - rudawe. No i biję się z myśami.Już próbowałam zmieszać 10A i 8A w poporcji pół na pół, myśląc, ze wyjdzie 9, ale wyszły znów jaśniutkie. A znów trudno mi się rozstać z tak ładnym kolorem, bo nigdy takiego nie miałam! Szkoda, ze tak mało osób używa tej farby, nie ma gdzie zasiegnąć opinii
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując