Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-12-30, 17:46   #5
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???

Trudno jest polecac podkłady bo każda cera inaczej na nie reaguje, moja koleżanka też z mieszaną cerą używa np. podkładu ISA DORY w takiej buteleczke z dozownikiem i wygląda REWELACYJNIE !!!!!!!!! Nie widać podkładu a twarz jest idealnie gładka, w dodatku moze nałożyć nawet 2-3 warstwy dla lepszego pokrycia i też jest świetnie. Na mnie ten podklad troche za szybko się świeci ale konsystencja jest super. Miałam też kiedyś próbki podkładów Clinique'a były świetne, ale nie pamiętam dokładnych nazw fluidów. Wiele moich koleżanek chwali te podkłady i sama zamierzam je wypróbowac. Ponieważ ja już straciłam fortunę na fluidach proponuję Ci, abyś np.w aptece kupiła sobie takie małe, plastikowe pojemniczki i w drogerii poprosiła, aby Ci nalano z testerów pare kropel na jednorazowy makijaż i wtedy sprawdzisz, który podkład odpowiada właśnie Twojej cerze. Ja tak robię i chroni to mój budżet przed nieudanymi zakupami (większość powszechnych kosmetyków okazuje się kompletną klapą). Mam teraz zamaiar wypróbować w ten sposób tak chwalone podkłady Clinique'a. Powodzenia i udanych zakupów P.S. Pamiętaj, że każda z nas ma inną cerę i to co odpowiada jednej wcale nie musi pasować Tobie - musisz sama się o tym przekonać [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując