Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep Dobrarada
Wątek: Sklep Dobrarada
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-09, 00:42   #525
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: żele Sklep Dobrarada

MiciaKicia, a po co Ci bonder, jak budujący mozna dać również jako warstwę podkłądową? Niepotrzebna strata kasy jak dla mnie. Dehydrator+primer w zupełności wystarczają

Pędzelki:
Mam do akrylu:
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ly-10-kolinsky kwestia przyzwyczajenia chyba, ale na początku to była dla mnie porażka naumieć się nim posługiwać :P Bardzo gruby, gęsto ubite włosie, przez co twardy. Jedyny minus jest taki, że jest pokryty jakąś srebrną farbą. Zostawiłam na noc, nasadziłam wilgotną od liquidu zatyczkę, i farba pobąblowała i ją teraz oskubuje za kazdym razem :P

Kocie języczki z obsadką odradzam... Mam dwa #4 i #6, rozczapierzają się strasznie, budowanie pazura to w ogole udręka jakaś, włosy wypadają i jeszcze rdzewieje :/

W tym się zakochałam - do lepienia kwiatków jest świetny, czubek łądnie się ukłąda, kłaczki nie wypadają.. Przyzwoity
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...zerwona-kuna-6

do żelu też mam te z obsadką, ale jakoś mi nie podchodzą, pierwszy jaki kupiłam w zestawie jakiś syntetyk tak mi się spodobał, że nie zamieniłabym na zaden inny

Kolorówka żelków OK, nic mi się z nimi nie działo
Kolorówka akrylków podobnie, musze tylko koniecznie wypróbować te akryle LAS VEGAS.. probował ktoś? Jakieś poglądowe fotki? Bym była wdzięczna

Farbki akrylowe bardzo fajne, czasem tylko się warzą, szczególnie te złote czy srebrne (z drobinkami takie błyszczące)

Jednofazówka zwykła jak i violet - dla mnie bomba, ale na zime, jednak w cieplejszych pomieszczeniach wole superbuildera
No i obowiązkowo wszystko w nowych pudełkach - warto w nie zainwestować

Z finishami zawsze miałam problem, ale ten dobrkowy nie zrobił mi jeszcze zdnych niespodzianek, pod warunkiem ze utwardzałam przynajmniej 2x po 120s i od razu nie pozwalałam macać pazurów, oliwka po 3-5minutach od wyjęcia z lampy.. Wszystkie się błyszczą jak pieskowi jajecka

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać

Coverów nei uzywałam, mam chyba z 5 na stanie,a klientki nieufne jeszcze :P chce wyprobowac jakiś gęsty white, co się do pyndzla nie przykleja (szukam odpowiednika PB white buildera) Polecicie jakiś doberkowy?
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując