Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-05, 21:02   #3489
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
James może o tak jak z Orientaną? Napisz recezję, a my wyślemy Ci produkt w nagrodę
Ja kiedyś kupiłam kilka produktów Orientany na zamówieniach grupowych. Na początku mi się nawet podobały ale potem nie powodowały nawet najmniejszych efektów.

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też kcem kredeczki UD

Dziewczyny, czy któraś miała pędzelki z Bdellium Tools?
Do mnie leci właśnie pierwszy pędzel Bdellium. CIekawe co to za cuda Kredeczkę też chętnie bym przytuliła.

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
polecam jednorazowe nakladki oraz paste Opalescence

mozna rowniez zrobic szyny i aplikowac samodzielnie na noc zel (znajomy to stosowal i efekt byl 'wow!'), ja uzywam od 2 lat pasty i co jakis czas jednorazowek (wszystko bylo konsultowane z dentysta)
krzywdy sobie nie zrobisz, ale przy wrazliwych zebach moze byc 'chwilowe' odbarwienie dziasel (staja sie biale przy zebach) i pieczenie podczas trzymania nakladki.
Zgadzam się . Ja też używam i polecam innym Opalescence , nakładki na noc.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40138138]A Ty Wroclawianka?

Dziwna stronka. Dzial past i szczoteczek jest pusty .

Ja sie do elektrycznej szczoteczki przymierzam bo nie chce mi sie juz machac lapa. Zauwazyla ktoras roznice w bieli zebow przy uzywaniu tej samej pasty i zamianie szczoteczki na elektryczna?[/QUOTE]

Szczotka elektryczna nie wybieli zębów ale te ruchy całkiem nieźle zapobiegają osadzaniu się płytki nazębnej. Dobra szczotka manualna też pozwala idealnie oczyścić zęby. Nitka i płukanka i jest ok.


Ja też dostałam sms o 20% do Sephory. Zastanawiam się czy coś potrzebuję . Może jakiś lakier do ust. Polecacie jakąś konkretną firmę>
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora