Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 09:54   #1478
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja za sprawa tego forum skusiłam się na kurację Effaclarem K, chcę zlikwidować wągry na nosie i trochę przebarwień. Zaczełam od kupienia podstawowych kosmetyków czyli Effaclaru K i filtra. Z Effaclarem nie było kłopotu gorzej z filtrem, ponieważ musiałam kupić go przez internet. Żadna apteka w moim mieście nie miała SPF 50.

Zaczyna moją kurację od jutra i mam kilka pytań.
Czy Effaclar wystarczy nałożyć tylko na wieczór czy też rano mogę go aplikować.
Jeśli nałożę go wieczorem to po jego wchłonięciu mogę wmasować inny krem np. nawilżający czy jest to zakazane?
Rano zawsze myję twarz pianką Pharmaceris T i przecieram twarz tonikiem Clarins. Czy mogę stosować to nadal. Tonik bardzo lubię bo pianka trochę ściga moją twarz, a jak go zastosuje wszystko wraca do normy.
Filtr mam ANTHELIOS XL-EKRAN PRZECIWSŁONECZNY SPF 60+ po wygranej aukcji dopiero przeczytałam że zawiera alkohol ale i tak mam zamiar go stosować. Dałam za 75 ml + 64 ml samopalacza (była to aukcja łączna) 38.50 zł. Nie wiem czy to drogo czy tanio, może wy coś powiecie. Mam zamiar stosować go rano, po piance i toniku tylko nie mam miarki. Może wiecie czy w aptece można kupić miarkę, a jak nie to gdzie się coś takiego kupuje.
Po jak długim czasie zauważyliście przesuszoną skórę?
Ja się tego najbardziej obawiam. Na razie zaopatrzyłam się w 2 próbki po 5ml Effaclaru H ale nie mam pojęcie czy od razu zacząć stosować krem nawilżający czy dopiero kiedy zauważę przesuszenie. A jak tak kiedy należy go aplikować przed filtrem po, a może jakoś inaczej. Możecie mi napisać jak wy robicie.

Przedstawiam zdjęcia żeby bardziej zobrazować co mam stosować. Zdjęcie 2 to wszystkie moje Effaclary i filtry. Są w próbkach dlatego wyszło mi taniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 117.jpg (38,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 120.jpg (36,4 KB, 48 załadowań)
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując