Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-25, 08:11   #5032
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Hejka, dawno mnie tu nie było
U mnie po odstawieniu tabsów (a brałam ok 4 lata) cera początkowo pogorszyła się prawie do stanu wcześniejszego, i pewnie by w tym stanie została, gdyby nie kwasy i pielęgnacja niestety inna, niż za czasów tabsów, kiedy to wystarczyło mi umyć twarz wodą z mydłem, nałożyć byle krem i było idealnie.

Myślę, że nie masz co wracać do tabsów, z czasem powinno się TROCHĘ poprawić, jednak mi się udało przez pielęgnację osiągnąć efekt prawie taki, jak podczas tabsów. Chyba, że już osiągnęłaś wyżyny pielęgnacji antytrądzikowej... Aczkolwiek szkoda trochę organizmu, niestety hormony wpływają na nas bardziej, niż się początkowo wydaje.
Zapisz
Jaka pielęgnacja Ci pomogła?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które brały tabletki antykoncepcyjne. Czy pogorszenie stanu cery po odstawieniu to jest po prostu powrót do "normalnego" stanu (takiego sprzed rozpoczęcia brania ich) czy to możliwe, że jest jeszcze gorzej?
Brałam Yaz przez ok. rok, miesiąc temu je odstawiłam (rozstałam się z chłopakiem, więc uznałam, że nie są mi potrzebne) ale zastanawiam się, czy jednak do nich nie wrócić. Z dnia na dzień moja skóra wydziela coraz więcej sebum i powstaje coraz więcej krost. Jak brałam Yaz skóra mi się również przetłuszczała i bynajmniej trądzik całkiem nie zniknął, ale to co się teraz dzieje to jakiś armagedon, aż trudno mi uwierzyć, że tak było, zanim zaczęłam to łykać. Dla przykładu: to, jak mój makijaż wygląda teraz po 5 godzinach jest porównywalne z tym, jak wyglądał po całym dniu (od rana do wieczora), względny mat utrzymuje mi się może przez godzinę, wcześniej były to 3-4 godziny... Myślicie, że z czasem będzie lepiej, czy jednak powinnam się przeprosić z tabsami?
Tabletki to jest zamknięte koło. Zawsze kiedy będziesz chciała odstawić będzie pogorszenie (w większości przypadków przynajmniej). Sama odstawiam w przyszłym miesiącu.
Niektórym po odstawieniu pomaga wierzbownica lub prostatan.
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora