Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 18:53   #1014
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Miałam dziś ciężki dzień. Pierwszy dzień po zwolnieniu w pracy (mam teraz kumulacje roboty), a później lekarz (). No i po wizycie, jako że byłam obok to wpadłam do S poprawić sobie humor. No i wyszłam jeszcze gorzej poirytowana. Kupiłam serum Clarins i podkład Givenchy na zapas i ... nie dostałam żadnej próbki. Nie wspomnę już o osach w nosie Pani z S. No ręce opadają. Tak poprawiłam sobie humor
Ok idę nadrabiać 12 stron.
Jutro będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no przypadkiem się dowiedziałam bo rozgladałam sie za stoiskiem pielęgnacyjnym YSL bo chciałam obadać mamie serum i nie znalazłam. No to pytam się jednej gdzie jest YSL bo nie znalazłam a ona mi że wycofują - kolorówka i zapachy zostają, pielęgnacja out. To zagadałam jeszcze o algenista bo chciałam tą maskę obadać a ta mi że wycofany jest z Sephory dobrze że chociaż szanele dalej są i właśnie dlatego chciałam aby Poziomka mi powiedziała czy to prawda

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------



ooooj biedna jutro będzie lepszy dzień zobaczysz
Jeszce trochę to zostaną nam same Lancomy i Cliniki Dlaczego zawsze wycofują mi to co właśnie polubię
A co ciekawego z YSL byś poleciła, z pielęgnacji oczywiście ?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-11-23 o 18:54
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora