Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet prosi o radę:Codzienne golenie zarostu/twarzy,normalka czy obsesja?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-25, 11:13   #10
naspan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 10
Dot.: Facet prosi o radę:Codzienne golenie zarostu/twarzy,normalka czy obsesja?

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
To ja może ciut podpowiem Autorowi
W Rossmannie jest taki krem do codziennej pielęgnacji twarzy dla panów. Nazywa się Men's Lab od Efektimy. W czarnym pudełeczku. To krem wielofunkcyjny - nawilża, napina skórę oraz zmiękcza i opóźnia odrastanie włosków. Ma niezły skład. Wysoko pantenol i alantoinę a to łagodzi podrażnienia. Mój facet go używa i jest zachwycony. I zauważył, że wolniej te włoski odrastają a do tego kremik jest super. Kosztuje około 20 zł ale ostatnio nawet widziałam go po 12 z groszami w przecenie.
Może też musisz dostosować kosmetyk do golenia - pianka, krem, żel? Czego używasz?
No i maszynka - mój np od kiedy zaczął stosować mach 3 podrażnienia całkiem zniknęły. Obecnie ma też Fusion power i też jest super. Może rozejrzyj się za takimi właśnie z wymiennymi główkami?
Osobiście uważam, że codzienne golenie to nic złego. Chciałabym aby mój się golił codziennie...
Dzięki za wypowiedz.Jutro lecę do Rossmanna po ten krem i kupię te obydwie maszynki z wymiennymi wkładami Fussion power i tą Mach 3,po tygodniu golenia się tymi maszynkami i używaniu tego remu co polecasz zdam relację czy jest jakaś poprawa. Ja obecnie do golenia używam tylko pianki Malizia Uomo Vetyver. Wcześniej goliłem się 2 razy w tygodniu lekki zarost mi ani mojej dziewczynie nie przeszkadzał,nawet moja panna mówiła mi,że z takim 2 dniowym zarostem wyglądam bardziej sexi.Tą manię codziennego golenia mam od jakiś 4 miesięcy,od kiedy w pracy pojawił się nowy kolega w pracy,goli się codziennie,no i rzecz jasna wszystkie stażystki w pracy się za nim oglądają,co do mnie od kiedy golę się codziennie też czuję się tak bardziej świeżo i pewniej,czasem też jakaś panna na mnie oko zawiesi.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Jezu, ale z ciebie hardcorowiec Ja się załatwiłam dwa razy goleniem tylko wodą i dziękuję Już lepiej mydła nakapać

A używałeś może Serii Białej z Nivea dla panów? Ona jest dla cery wrażliwej i łagodzi podrażnienia?
Życie czasem zaskakuje i z braku czasu z 5 razy w roku tak się golę tylko przy samej ciepłej wodzie,co nie oznacza,że jestem hardkorowcem czy innym masochistą.

Z serii Nivea co piszesz nic takiego nie używałem,spróbuję na początek z tym kremem co pisałaś wcześniej.
naspan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując