Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-08, 21:51   #1749
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Ja używam w sumie bez przerw olei i masek, i nie widzę, żeby keratyna jakoś utrudniała dostanie się do wnętrza. Mam nawet wrażenie, że moje włosy są w coraz lepszej kondycji mimo tego, że upływa czas i teoretycznie keratyna powinna się ulatniać oczywiście zostaje to moje jedno nieszczęsne, spalone pasmo, które dość szybko wraca do stanu ześwirowania (jakiś miesiąc).

Miałam taflę na naturalnych włosach, teraz mam taflę tylko w sztucznym świetle albo zaraz po przeczesaniu włosów TT, jednak tafla jest u mnie tylko po zastosowaniu odpowiednich kosmetyków. Jak zmieniam szampon/odżywkę, czesto zdarza się, że włosy robią się matowe i "zwykłe".

Osobiście się nie spotkałam u żadnej fryzjerki u mnie w mieście, że "keratyna odbudowuje na stałe" i sama też tak nikomu nie mówię zawsze uświadamiam, że zabieg trzeba powtarzać co kilka miesięcy.
Wynika z tego, że stosowanie olejów i masek nie jest przy keratynie bez sensu, a nawet może pomóc

Da się jakoś odróżnić oryginał TT od podróby? Ostatnio przeglądałam i różnorodność cen mnie powaliła. Pomyśleć by można, że droższe= oryginale, ale w sumie skąd mam wiedzieć czy ktoś nie sprzedaje podrobionego towaru jako oryginalnego ?

Dobra z Ciebie fryzjerka
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora