Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-17, 18:32   #2561
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
lekko sprany naturalny blond

infatuated dalej mam dylemat patrzac na londe 89 w naturze nie wiem myślę ze przyciemni mi włoski a skandynawski boje sie ze odrosty ciulowo wyjda bardzo biało ....
Tobie sliczny kolorek wyszedł
a moze tylko odrost robic lorealem 01 naturalnym bo kolor mi odpowiada



ja stosuje odzywke z isany z rosmana ta rozowa,,, strzał w 10 rewelacyjna włoski myłam codziennie bo były oklapniete takie nie świeże a teraz na 2 -3 dzien sa milutkie 0 przetłuszczenia
hmm super masz kolorek po tym 01!! co do 89 to powiem tak: ona ma wode 9% wiec jakbys zastosowala bez rozcienczania to Ci raczej przyciemnic nie powinna...tylko ewentualnie w gre wchodzi ochładzanie/wysrebrzanie...tyle że i tak już masz chłodniutki kolor a wklej fotke odrostow to Ci powiem jak wyjdzie..tzn pewnie masz taki jak ja-sredni popielaty blond, no i mi niestety wyszedl cieplo
w ogole jakos nie podobam sie sobie juz w tym kolorze

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Adzi ladnie wyszedl ten kolor. Rozcienczalas wode prawda?

Infatuated - uwazaj z tym excell10 8.13 - na pudle i probniku piekny kolor, ale one maja przyspieszacz rozwoju koloru przez co szybko lapie wiec czesto wychodzi ciemniej i trzyma sie dobrze (przynajmniej ja jak nim robilam (ale innym odcieniem) to trzymal sie dlugo i nie chcial zejsc). Tez o nim myslalam na wypadek przyciemnienia o ton. Jesli zafarbujesz wlosy wklej prosze zdjecie. Tylko pamietaj zeby szybko nalozyc, gdybys sie zdecydowala.

Ifrit - jak Ci kolor odpowiada to rob tylko odrost jasne. Tyle, ze my jestesmy ciekawskie wiec pewnie wczesniej czy pozniej i tak zmienisz odcien
dzieki za rade to, że by się długo trzymał to dla mnie akurat na plus bo z moich włosów farby zazwyczaj szybko schodzą poczytam jeszcze wątek o excell, poszukam fotek po 8.13 i coś będe kombinowac
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora